I helgen arrangerer Odin Styrkeløftklubb NM i styrkeløft for ungdom, junior og veteran i Bergen. Det er rekordstor påmelding med hele 175 stk.

Følg med direkte

Link til live-stream her og resultater her. (samleside her).

Løftetider og puljeinndeling

Innveiing 2 timer før stevnestart, utstyrsjekk 30 min før innveiing. Se mer detaljert oversikt hos NSF her.

Pulje 1 til 6 løfter fredag 21.november.

  • Veteran herrer og ungdom herrer

Pulje 7 til 10 løfter lørdag 22.november.

  • Alle damer

Pulje 11 til 14 løfter søndag 23.november.

  • Junior herrer

I listen nedenfor står det ca. starttider for alle puljer/øvelser.

Klasse Pulje 1 (9 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
74 Ole Martin Søndervik Sandnes AK Yngre Veteran Knebøy Start Slutt
83 Geir Ottar Olsen Moss SIK Yngre Veteran Pulje 01 11:00 11:27
83 Kjell Korneliussen Sandnes AK Yngre Veteran Pulje 02 11:27 12:03
83 Olav Gjeitanger Hommersåk AK Yngre Veteran 5 min pause
93 Svein Olav Farstad SKA-Fræna Yngre Veteran Benkpress Start Slutt
93 Michael Hellestø Hommersåk AK Yngre Veteran Pulje 01 12:08 12:35
93 Geir Gregersen Sande KK Yngre Veteran Pulje 02 12:35 13:11
93 Roy Kjetil Danielsen Sandnes AK Yngre Veteran 5 min pause
93 Odd Karsten Andersen Stavanger SK Yngre Veteran Markløft Start Slutt
Pulje 01 13:16 13:43
Klasse Pulje 2 (12 stk) Klubb Kategori Pulje 02 13:43 14:19
105 Jan Arne Olsen Odin SK Yngre Veteran
105 Arve Rønnekleiv Sandnes AK Yngre Veteran
105 Asgeir Eide-Olsen Bergen SK Yngre Veteran
105 Paal Solberg IL Kraftsport Yngre Veteran
120 Vegard Lilleler Melhus IL Yngre Veteran
120 Harald Morten Haug Melhus IL Yngre Veteran
120 Per Ove Sjøl Sande KK Yngre Veteran
120+ Runar Saxegård Lenja AK Yngre Veteran
120+ Jo Aslaksen IL Kraftsport Yngre Veteran
120+ Thorleif Thorsen Haugaland AK Yngre Veteran
120+ Geir Arne Giseth Odin SK Yngre Veteran
120+ Åge Berntsen Melhus IL Yngre Veteran
Klasse Pulje 3 (13 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
66 Sverre Paulsen Sande KK Superveteran Knebøy   Start Slutt
74 Bjørn Astad Oslo SK Eldre Veteran Pulje 03 15:00 15:39
74 Rolf A. Halvorsen Odin SK Superveteran +70 Pulje 04 15:39 16:18
83 Tor Egil Skogly Sande KK Eldre Veteran 5 min pause
83 Sveinung Egeland Hommersåk AK Superveteran Benkpress Start Slutt
93 Tormod Andersen Lenja AK Eldre Veteran Pulje 03 16:23 17:02
93 Sigve Valentinsen Sandnes AK Eldre Veteran Pulje 04 17:02 17:41
93 Stig Rune Nielsen Sandnes AK Eldre Veteran 5 min pause
93 Atle Aamelfot Bergen SK Eldre Veteran Markløft Start Slutt
93 Per Nagy Lørenskog AK Superveteran Pulje 03 17:46 18:25
93 Finn Bjerk IL Kraftsport Superveteran Pulje 04 18:25 19:04
93 Kjell Arne Bøe SKA-Fræna Superveteran
93 Arnfinn Skadsem Ganddal AK Superveteran +70
Klasse Pulje 4 (13 stk) Klubb Kategori
105 Rune Johansen Lenja AK Eldre Veteran
105 Freddy Sæther Melhus IL Eldre Veteran
105 Jarle Aaberg Bjørgvin SK Eldre Veteran
105 Rolf Stenberg Sande KK Superveteran
105 Leif J. Lillegård Melhus IL Superveteran
120 Ronny Andersen Lørenskog AK Eldre Veteran
120 Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK Eldre Veteran
120 Bengt Eide-Olsen Bergen SK Eldre Veteran
120 Roger Eriksen Brumunddal AK Eldre Veteran
120 Sven Jøran Haugen Nes SIL Eldre Veteran
120 Robert Øren Bergen SK Superveteran
120 Truls Kristensen Askim SK Superveteran +70
120+ Knut Olav Hulbakviken Drammen SI Eldre Veteran
Klasse Pulje 5 (9 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
66 Benjamin Danielsen Øksfjord AK Ungdom Knebøy   Start Slutt
74 John Ivar Pettersen Sandnessjøen SK Ungdom Pulje 05 19:00 19:27
74 Erik Hermanseter Askim SK Ungdom Pulje 06 19:27 19:54
74 Sigurd Bergersen Uldal Kristiansand AK Ungdom 5 min pause
83 Alexander Lancaster Ganddal AK Ungdom Benkpress   Start Slutt
83 Markus Andreas Bakkerud Brumunddal AK Ungdom Pulje 05 19:59 20:26
83 Arild Sangolt Odin SK Ungdom Pulje 06 20:26 20:53
83 Joachim Sveinungsen Kristiansand AK Ungdom 5 min pause
83 Nikolai Holløkken Ulefoss AK Ungdom Markløft   Start Slutt
Pulje 05 20:58 21:25
Klasse Pulje 6 (9 stk) Klubb Kategori Pulje 06 21:25 21:52
93 Benjamin Bringsås Oslo SK Ungdom
93 Emil Sæbø Henriksen Stavanger SK Ungdom
93 Karl Johan Salvanes Stavanger SK Ungdom
93 Aleksander Jensen Kristiansand AK Ungdom
93 Even Sagedal Kristiansand AK Ungdom
93 Sondre Toft Kristiansand AK Ungdom
105 Theo Orstad Stavanger SK Ungdom
120 Steinar Lunden Storås Fræna AK Ungdom
120+ Erik Røen Sjøholt AK Ungdom
Klasse Pulje 7 (13 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
52 Karen Hesthammer Oslo SK Junior Knebøy   Start Slutt
52 Julie Fosseide KK-67 Junior Pulje 07 10:00 10:39
57 Rebekka Bjellebø Nilsen Stavanger SK Ungdom Pulje 08 10:39 11:21
57 Lena Sjøl Sande KK Ungdom 5 min pause
57 Elise Novum SPUVI Ungdom Benkpress   Start Slutt
57 Hilde Mikkelsen Haugen Brumunddal AK Junior Pulje 07 11:26 12:05
57 Kristine Løvås Hommersåk AK Junior Pulje 08 12:05 12:47
57 Annette Brones Brandsegg Oslo SK Junior 5 min pause
57 Kine Blummenfelt Odin SK Junior Markløft   Start Slutt
57 Suzanne Svanevik Odin SK Junior Pulje 07 12:52 13:31
57 Ann Kristin Olsen Moss SIK Yngre Veteran Pulje 08 13:31 14:13
57 Monica S. Rasmussen Bergen SK Yngre Veteran
57 Tove Hansen IL Kraftsport Superveteran
Klasse Pulje 8 (14 stk) Klubb Kategori
63 Synne Valentinsen Sandnes AK Ungdom
63 Ragnhild Elise Dirdal Sandnes AK Ungdom
63 Lise Rønning KK-67 Junior
63 Mari Egge Johnsen Oslo SK Junior
63 Rikke Sofie Amundsen Bergen SK Junior
63 Ruth Sandbak Berge Bergen SK Junior
63 Erle Engmark Oslo SK Junior
63 Tonje K S Jensen Sande KK Junior
63 Thea Caroline Granhus IL Kraftsport Junior
63 Birgitte Enger Oslo SK Junior
63 Gunn Siri M. Tjelta Ganddal AK Junior
63 Olga Dreessen IL Kraftsport Yngre Veteran
63 Anita Stavik Fræna AK Yngre Veteran
63 Grethe Bøe IL Kraftsport Eldre Veteran
Klasse Pulje 9 (14 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
72 Katrine Tuft IL Kraftsport Ungdom Knebøy   Start Slutt
72 Aleksandra Sanden Bergen SK Ungdom Pulje 09 14:30 15:12
72 Silvia Kapstad Førde IL Ungdom Pulje 10 15:12 15:48
72 Birgitte Kielsen Hommersåk AK Ungdom 5 min pause
72 Anna Dorthea Espevik Odin SK Ungdom Benkpress   Start Slutt
72 Mathilde W. Hauge Oddekalv Odin SK Ungdom Pulje 09 15:53 16:35
72 Marthe Engskar Ramsrud Oslo SK Ungdom Pulje 10 16:35 17:11
72 Karin Eidhamar Sandnes AK Junior 5 min pause
72 Inger-Lene Sunnarvik Bergen SK Junior Markløft   Start Slutt
72 Kristin Bakkeli Oslo SK Junior Pulje 09 17:16 17:58
72 Marthe Stavik Aas Fræna AK Junior Pulje 10 17:58 18:34
72 Inger Hedvig Bryn Askim SK Yngre Veteran
72 Lene Einarsen Oslo SK Eldre Veteran
72 Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK Eldre Veteran
Klasse Pulje 10 (12 stk) Klubb Kategori
84 Marie Elisabeth Oppedal Bergen SK Ungdom
84 Lisa Ollestad Hansen Ganddal AK Ungdom
84 Mariell Roald Giske SK Ungdom
84 Kathrine Hoås KK-67 Junior
84 Live Hartveit Hansen Odin SK Junior
84 Inger Johanne Ruud Askim SK Junior
84+ Audhild Margrete Ruud Askim SK Ungdom
84+ Alexandra Stokka Sandnes AK Ungdom
84+ Oda Elise Refring Moss SIK Ungdom
84+ Kine Helene Fossbakk TSI Styrkeløft Junior
84+ Eirin Herland Ganddal AK Yngre Veteran
84+ Marit Pettersen Drammen SI Superveteran
Klasse Pulje 11 (14 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
66 Ole Martin Hofseth Bergen SK Junior Knebøy   Start Slutt
83 Ola Grenne Steinkjer SK Junior Pulje 11 10:00 10:42
83 Olav Nikolai Slettnes Brumunddal AK Junior Pulje 12 10:42 11:21
83 Håkon Danielsen Øksfjord AK Junior 5 min pause
83 Roy Martin Malmo Skogn IL Junior Benkpress   Start Slutt
83 Sondre Granheim Skogn IL Junior Pulje 11 11:26 12:08
83 Erik Skåla Ask Bergen SK Junior Pulje 12 12:08 12:47
83 Jonas Dalby Mathisen Oslo SK Junior 5 min pause
83 Jørgen Gjerde Fræna AK Junior Markløft   Start Slutt
83 Jostein Fiveltun KK-67 Junior Pulje 11 12:52 13:34
83 Fredrik Våge Hovland Førde IL Junior Pulje 12 13:34 14:13
83 Kjell-Andre K. Sangolt Odin SK Junior
83 Lasse Falang Hoaas SPUVI Junior
83 Benjamin Afzal Odin SK Junior
Klasse Pulje 12 (13 stk) Klubb Kategori
93 Christoffer Lunde Hommersåk AK Junior
93 Julian Lysvand Steinkjer SK Junior
93 Andreas Auklend Sandnes AK Junior
93 Andreas Sebastian Sundquist Oslo SK Junior
93 Tarald Knudsen Øvrebø Ganddal AK Junior
93 Ralf A. Male Fræna AK Junior
93 Andreas Mannes Aksdal Haugaland AK Junior
93 Ole Henrik Sandbo SPUVI Junior
93 André Midtby Sandnes AK Junior
93 Swara Salim Ibrahim Oslo SK Junior
93 Aksel Stavheim Sjøholt AK Junior
93 Kristoffer Lund Ganddal AK Junior
93 Daniel Storebø Hammersland Odin SK Junior
Klasse Pulje 13 (14 stk) Klubb Kategori Tidsskjema
105 Nikolai Gobel KK-67 Junior Knebøy   Start Slutt
105 Ola A. N. Røyrvik Førde IL Junior Pulje 13 14:30 15:12
120 Eivind Olsen Haugaland AK Junior Pulje 14 15:12 15:54
120 Stian Solhaug Stor-Re Odin SK Junior 5 min pause
120 Even Bless Liland Odin SK Junior Benkpress   Start Slutt
120 Fredrik Sørbø Sande KK Junior Pulje 13 15:59 16:41
120 Jostein Munz KK-67 Junior Pulje 14 16:41 17:23
120 Henrik Jensvold Røros SK Junior 5 min pause
120 Sebastian White Ganddal AK Junior Markløft   Start Slutt
120 Karl Magne Lund Ganddal AK Junior Pulje 13 17:28 18:10
120+ Niklas Zellin KK-67 Junior Pulje 14 18:10 18:52
120+ Kevin Berg Tinglum KK-67 Junior
120+ Joachim Merenyi Hommersåk AK Junior
120+ Jørgen Imingen Brumunddal AK Junior
Klasse Pulje 14 (14 stk) Klubb Kategori
74 Simon Bråthe Johansen Lenja AK Junior
74 Sebastian Daudon Bakken Oslo SK Junior
74 Jørgen Holmesland Oslo SK Junior
74 Jens Guddal Bergen SK Junior
105 Lars Markus Lerdahl KK-67 Junior
105 Karl Christian Jansen Halden SI Junior
105 Daniel Lima Grøtting Ganddal AK Junior
105 Knut Martin Haraldsen Haugaland AK Junior
105 Erik Fredriksen Brumunddal AK Junior
105 Kim Andre Wollum Stavanger SK Junior
105 Wiggo Kalsås Stavanger SK Junior
105 Joachim Lindseth Oslo SK Junior
105 Christoffer Holmen SPUVI Junior
105 Robin Berg Tinglum KK-67 Junior

Hentet fra Styrkeloft.no.

Se påmeldingslisten her.

Mine utøvere

Julie Fosseide – junior -52, ranket som #2.

Ruth Sandbak Berge – junior -63, ranket som #6 (utstyrsfritt).

Benjamin Bringsås – ungdom -93, ranket som #6 (utstyrsfritt).

Christoffer Lunde – junior -93, ranket som #13 (utstyrsfritt).

 

Lykke til alle sammen!! 🙂